Tekstų maketavimas

Knyga @float

Maketavimo samprata informacinių technologijų amžiuje pakito – tai nėra vien paprastas teksto rinkimas ir tvarkymas.

Šiuolaikinis maketavimas apima įvairiausius veiksmus: nuo duomenų nuskaitymo ir konvertavimo iš autoriaus pateikto elektroninio formato iki turinio struktūrizavimo ir parengimo publikuoti, informacijos dėjimo į duomenų bazes. Mes galime tai padaryti itin kokybiškai. Be maketavimo, taip pat teikiame ir kitas aukšto techninio lygio paslaugas autoriams ir leidėjams, pavyzdžiui, užtikriname efektyvią duomenų paiešką ir publikuotos informacijos prieinamumą.

M2M: Matematikai matematikams

Mūsų darbo esmė yra sudėtingiausių matematinių tekstų maketavimas, panaudojant šiuolaikines programavimo kalbos LaTeX technologijas. Daugelis iš mūsų esame matematikai, mes mėgstame matematiką ir didžiuojamės, kad galime padėti mokslininkų idėjoms sėkmingai pasiekti skaitytoją.

Nuo tradicinio maketavimo perėjome prie principo matematikai – matematikams. Visi „VTeX“ redaktoriai turi universitetinį matematikos, fizikos ar chemijos išsilavinimą, trylika iš mūsų darbuotojų turi mokslų daktaro laipsnius, todėl galime garantuoti išskirtinės kokybės mokslinių tekstų redagavimo ir maketavimo paslaugas.

Ką mes darome

Mes maketuojame ir rengiame leidybai mokslinius žurnalus ir knygas. Įprastai žurnalų straipsnių korektūrų rengimas iš autorių rankraščių užtrunka nuo dviejų iki šešių darbo dienų, priklausomai nuo techninio ir kalbos redagavimo reikalavimų.

Mes taip pat bendraujame su autoriais ir žurnalų bei knygų redaktoriais, įkeliame jų taisymus.

Kaip galutinį produktą pagal kliento poreikius pateikiame XML/MathML, SGML, PDF, suženklinto PDF, HTML ir kito formato rinkmenas.

„VTeX“ tekstų tvarkybos procese yra dirbama su įvairiais XML dokumentų struktūros aprašais (DTD). Prireikus galime nesunkiai prisitaikyti prie naujų techninių reikalavimų.